Deň narcisov 2007The MediaedgeEcopressExpress media
Aktuálne kampane
Aktuáne kampane Eurotrain a Trainmail najdete :: tu ::
Kontakt

Údaje o našej spoločnosti nájdete na stránke kontaktov.   

Aktuality
Údaje na stránke sú z GVD 2011.
Novinky

Tu nájdete aktuálne informácie a ponuky.

 Pridajte sa k nám na Facebook

Presse&Marketing Slovakia, s.r.o.

The Mediaedge
Hlavná stránka  / Kampane  / Referencie  / The Mediaedge

eurotel

stmini

          So spoločnosťou Presse&Marketing Slovakia spolupracujeme od roku 2001 pri realizácii reklamných kampaní našich klientov (Eurotel, Slovenské Telekomunikácie).

          V období prehustenia reklamy v klasických médiách využívame nosiče vo vlakoch ŽSR ako doplnok mediálneho mixu na odlíšenie a skvalitnenie komunikácie, pretože reklamný "šum" v tomto médiu je minimálny a človek je reklame vystavený dlhšie - počas celej cesty vlakom. Navyše, čo si málokto uvedomuje, toto médium nie je určené len na komunikáciu s masou ľudí z nižších a stredných príjmových skupín, ale sa dá veľmi presne zacieliť na rôzne cieľové segmenty (či už ide o produkty určené pre businessmenov, inzerované v 1. triede vozňov IC, prípadne sezónne produkty inzerované napr. v letných „dovolenkových“ rýchlikoch).

          V neposlednom rade ako mediálna agentúra, pre ktorú je dôležité vopred predpovedať aký efekt reklama prinesie, vieme oceniť aj existujúce štatistiky o cestujúcich ŽSR, na základe ktorých si vieme "zrátať" koľko ľudí a ako efektívne oslovíme.

Pavol Zahradník
Senior Account manager
The Mediaedge